5 Corona patiënten uit Heerenveen zijn momenteel opgenomen in het ziekenhuis

Normal 27 maart  5

Het RIVM meldt om 14:00 dat er in totaal 5 mensen uit Heerenveen met een COVID-19 besmetting zijn opgenomen in het ziekenhuis. Het RIVM is overgegaan op verslaggeving over het aantal ziekenhuisopnames omdat dit een beter beeld van de situatie geeft dan rapportage over besmettingen. Er is weinig zicht op het aantal niet geteste doch besmette personen.

In Nederland zijn nu in totaal 12.595 mensen positief getest op het Coronavirus. Dat zijn er 845 meer dan gisteren.

In de afgelopen 24 uur zijn 175 met het COVID-19 virus overleden in Nederland. Het totaal aantal overleden patiënten staat op 1.039.

Overig coronanieuws

- Opening Lelystad Airport uitgesteld tot november 2021 door COVID-19

- Opnieuw hoger dodental Spanje, stijging wel minder sterk

Ouders en scholen tevreden met eerste schoolweken op afstand

- Meld Misdaad Anoniem krijgt tientallen tips over corona overtreders

Adverteren op Heerenveen-Actueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op Heerenveen-Actueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Heerenveen
13:33

17° C

Zwaarbewolkt

0.26 km/h

77%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief